Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Journal Profesyonel Opencart Alışveriş Teması

Emir

Kategori Moderatörü
Yönetici
.
Katılım
20 Ağu 2021
Mesajlar
60
Tepkime puanı
31
Puanları
18

SORUMLU SLIDER​

Yönetim Panelinden düzenlenebilir 24 geçişli Duyarlı Kamera kaydırma modülü. Herhangi bir sayfaya birden fazla modül yerleştirin. (Üst kaydırıcılar, Yan Sütunlar, vb.) Her modül örneğinin kendi geçişleri ve ayarları vardır. Kaydırıcı modülü ana içerik genişliği tarafından kısıtlanmaz ve herhangi bir görüntü boyutuna uyum sağlayabilir. 2000px genişliğinde bir kaydırıcı yapabilir ve tarayıcıyı yeniden boyutlandırırsanız, orantılı olarak küçülterek pencerenin tüm genişliğini uzatacaktır.

SORUMLU PROMO BANNERS​

Herhangi bir sayıda promosyon afişini herhangi bir sayfaya yerleştirin. Modüller sıra başına 1, 2, 3, 4, 5 veya herhangi bir sayıda görüntü içerebilir.

AKILLI SATIŞ BADGE​

İndirim rozeti, eski fiyat ile yeni fiyat arasındaki% farkını otomatik olarak hesaplar. Yazı tipi, yazı tipi seçenekleri, renk ve arka plan rengini özelleştirebilirsiniz.

ŞİDDETLİ MİKTAR DÜĞMELERİ VE SEÇİM BUTONLARI SEÇ​

Ürün miktarı giriş kutusunda artımlı düğmelere sahip olmanın yanı sıra, kullanıcılarınızı gereksiz tıklamaları kaydetmek için ürün boyutlarına ilişkin seçim listelerini düğmeli değiştirme olanağını ekledik. Ürün sayfasına göz atın. Tüm bunlar Kontrol Panelinden isteğe bağlıdır.

SINIRSIZ RENKLER​

Denetim Masası’ndan hemen hemen her öğenin rengini veya arka plan rengini değiştirin.
Şeffaf renkler desteklenir. Bu belirli öğeleri saklamak ve göstermek için çok yararlıdır. Sadece herhangi bir rengin alanını boş bırakın ve bu öğe şeffaf hale gelir.

SINIRSIZ KALIPLAR​

Web’de kolayca bulunabilen milyonlarca desen arasından seçim yapın. Eşsiz ve farklı görünümler oluşturmak için Gövde, Üstbilgi, Ana İçerik, Yan Modül ve Altbilgiye arka plan desenleri ekleyebilirsiniz.

TÜM GOOGLE FONTS​

600’den fazla Google yazı tipi arasından seçim yapın. Tipografiniz üzerinde en üst düzey kontrol için 20’den fazla bireysel öğe üzerinde boyutları, ağırlıkları, stilleri ve metin dönüşümlerini ince ayar yapabilirsiniz.

\
OPSİYONEL SİMGELER İLE ÖZEL MENÜLER​

Varsayılan OpenCart üst menülerini kullanın veya özel simgelerle kendi oluşturun. Telefon numaraları veya köprüler gibi statik duyuruları oluşturabilirsiniz. OpenCart kategori menülerinden sonra eklenen ana gezinti çubuğuna ek özel menüler ve alt menüler eklenebilir.

ÖZEL AYAKKABI​

İsteğe bağlı Facebook Gibi Kutusu ile sosyal simgeler. Özel simgelerle özel kişiler bölümleri. Özel HTML metin bloğu. Özel ödeme kartları ve özel telif hakkı bildirimi.

ÖZEL KOD KUTUSU​

Sky, sitenize özel kod ekleme olanağı sunan sınırdır. Özel CSS veya Javascript ile istediğiniz her şeyi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Ve hepsinden önemlisi, her bir cilt temelinde kaydedildiğinden, birbirinden büyük ölçüde farklı olan sınırsız temalar yaratma imkanı veriyor.


Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
 
Üst Alt